Herb

Biuletyn Informacji Publicznej
Gmina Pabianice

Logo Biuletynu Informacji Publicznej

 

Nazwa Gminy: Gmina Pabianice

Rodzaj: gmina wiejska

Lokalizacja: woj. łódzkie, pow. pabianicki

 

Dane teleadresowe:

Urząd Gminy w Pabianicach

ul. Torowa 21

95-200 Pabianice

tel./fax: + 48 (42) 213 96 60, 213 96 76

e-mail: gmina@pabianice.gmina.pl

 

NIP Gminy Pabianice: 731-191-39-30

REGON Gminy Pabianice: 472057864

NIP Urzędu Gminy w Pabianicach: 731-105-55-50

REGON Urzędu Gminy w Pabianicach: 000543551

 

Kod terytorialny gminy: 1008072

Rozwinięcie sekcji kodu: 10 - oznaczenie województwa łódzkiego, 08 - oznaczenie powiatu pabianickiego, 07 - oznaczenie gminy Pabianice, 2 - oznaczenie typu gminy - wiejska

 

Adres elektronicznej skrzynki podawczej: https://gmina-pabianice.eboi.pl/

Godziny pracy Urzędu Gminy:

Poniedziałki    9:00 - 17:00

Wtorki            7:15 - 15:15

Środy             7:15 - 15:15

Czwartki        7:15 - 15:15

Piątki             7:15 - 15:15

 

Wójt
inż. Henryk Gajda tel. + 48 (42) 215 56 52
e-mail: wojt@pabianice.gmina.pl

Zastępca Wójta
mgr inż. Roman Figiel tel. + 48 (42) 213 96 60
e-mail: roman.figiel@pabianice.gmina.pl

Przewodniczący Rady Gminy
dr Arkadiusz Jaksa tel. + 48 (42) 213 95 98

Sekretarz Gminy
mgr Anna Chodasewicz-Izaszek tel. + 48 (42) 213 95 08
e-mail: sekretarz@pabianice.gmina.pl

Skarbnik Gminy
mgr inż. Maria Nowicka tel. + 48 (42) 213 96 60
e-mail: skarbnik@pabianice.gmina.pl

Kierownik Referatu Ochrony Środowiska i Gospodarki Nieruchomościami
Krzysztof Denuszek tel. + 48 (42) 215 26 69
e-mail: krzysztof.denuszek@pabianice.gmina.pl

Kierownik Referatu Oświaty, Kultury i Sportu
mgr Marcin Wieczorek
e-mail: marcin.wieczorek@pabianice.gmina.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr rachunku bankowego:

88 9263 0000 0940 0854 2011 0003

(podatki, opłata skarbowa, opłata za odbiór odpadów, oraz inne opłaty i przelewy od osób fizycznych)

Informacja o plikach cookies [Nie pokazuj ponownie]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej.
Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.

Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies".